Obraz czarno biały – dwubarwny element dekoracyjny

obrazy na płótnie

Urządzanie własnego mieszkania daje nie tylko wiele radości, ale także wymaga dokładnego przemyślenia każdego szczegółu. Niezwykle istotne są wszystkie elementy stanowiące dekorację danego pomieszczenia, o czym często się zapomina. One również muszą w pełni współgrać z klimatem i stylem pomieszczenia. Na pewno warto pomyśleć o niebanalnej ozdobie ścian. Ciekawą propozycją wydają się drukowane obrazy na płótnie będące interesującą alternatywą dla obrazów malowanych przez artystów. 

Wyjątkowy wybór wzorów oraz kolorów

Jeżeli ktoś sobie zamarzy, aby na ścianie pojawił się dużych rozmiarów obraz przedstawiający konie w galopie bądź oryginalny pejzaż górski, to nie musi szukać tradycyjnych obrazów, które miewają naprawdę wysokie ceny. Najprościej sięgnąć do internetowej bazy prawie 90 milionów różnego rodzaju obrazów i grafik, aby zamówić drukowany obraz na płótnie w dowolnym rozmiarze, a także z rozmaitymi efektami. Dany obraz może pozostać w pełnej wersji kolorystycznej, o ile komuś zależy na ożywieniu wnętrza. Z kolei obraz czarno-biały (https://bajkoweobrazy.pl/obrazy/czarno-bialy) idealnie sprawdzi się w klimatach minimalistycznych, sepia będzie perfekcyjnie komponować się z aranżacją klasyczną i rustykalną, natomiast zimne barwy niebieskie podkreślą charakter industrialny mieszkania. Co ciekawe, nie ma też problemu z maksymalnym zindywidualizowaniem wnętrza, a to dzięki opcji wykonania wydruku własnego zdjęcia.

Obrazy na płótnie łatwo dopasować zarówno do charakteru oraz wystroju danego pomieszczenia, jak i własnego gustu. Mogą mieć formę pojedynczego obrazu, ale także zadziwiającego tryptyku. Możliwości kompozycji jest doprawdy wiele, a jedynym ograniczeniem pozostaje wyobraźnia.

Szybkość realizacji i konkurencyjność cenowa

Warto podkreślić, że nie tylko praktycznie nieograniczony wybór motywów daje przewagę obrazom drukowanym względem dzieł malowanych. Równie istotne dla sporej grupy osób będą kwestie oszczędności pieniędzy z tym związane. Obrazy malowane na zamówienie wiążą się z dużym wydatkiem, również gotowe dzieła osiągają całkiem wysokie ceny. W przypadku obrazów drukowanych na płótnie możemy liczyć na niezwykle korzystne ceny. Owszem, jeżeli nam się zamarzy tryptyk na całą ścianę, to musimy się liczyć z wydatkiem rzędu kilkuset złotych, co i tak jest kwotą niższą w porównaniu z obrazami malowanymi przez artystów, ale niewielkie jednoczęściowe grafiki oznaczają wydatek zaledwie kilkudziesięciu złotych.

Inną kwestią jest szybkość realizacji usługi. Tak naprawdę najwięcej czasu zajmie nam dokonanie ostatecznego wyboru konkretnego obrazu, a to ze względu na bogactwo oferty. Na szczęście nie trzeba ruszać się z domu, aby tego dokonać i wystarczy poświęcić jeden wieczór na przejrzenie interesujących propozycji. Zamówiony obraz dostarczy firma kurierska w ciągu kilku dni, więc szybko można cieszyć się pięknie, a przede wszystkim efektownie ozdobioną ścianą.

Warto przy tym podkreślić, że drukowane obrazy na płótnie mogą być także niezwykle interesującymi i nieszablonowymi prezentami ślubnymi, z okazji rozmaitych rocznic bądź upominkiem bez okazji, jako wyraz wdzięczności lub uznania dla danej osoby. Nie da się ukryć, że tego typu obrazy są wyjątkowo praktycznym, a przy tym estetycznym rozwiązaniem, które sprawdzi się praktycznie w każdym pomieszczeniu, nie tylko typowo mieszkalnym, ale także biurowym. Wspaniałe obrazy zamówicie w sklepie https://bajkoweobrazy.pl