Nietypowy element dekoracyjny to…

obrazy

Lubisz oryginalne i nietypowe dodatki? Zastanawiasz się co zrobić, aby Twoje wnętrze nabrało wyjątkowego charakteru? Proponujemy prawdziwy hit sprzedaży! To obrazy na ścianę drukowane na płótnie. Motyw można wybrać albo z naszego banku plików lub z plików klienta. Obrazy idealnie pasują do salonu, kuchni, łazienki, biura, sypialni i innych pomieszczeń.
W naszej ofercie największą popularnością cieszą się obrazy krajobrazy Dzieje się tak dlatego, że motywy te budzą bardzo pozytywne skojarzenia. Nie od dziś wiadomo, że przyroda kojarzy się ze spokojem, relaksem i odpoczynkiem. Co konkretnie przedstawiają obrazy?

Obrazy na ścianę przedstawiają morza oraz plaże. Można wybrać piaszczyste plaże, wyjątkowe laguny, ogromne palmy oraz obraz zachód słońca na plaży. (do przejrzenia na https://bajkoweobrazy.pl/obrazy/zachod-slonca). Są jeszcze morza, zarówno nasze bałtyckie jak i inne ciepłe akweny z całego świata.

Obrazy krajobrazy drukowane na płótnie mogą przedstawiać kochane przez wszystkich góry. A konkretnie ośnieżone szczyty lub górskie jeziora. Do dyspozycji klientów są również widoki na zielone łąki, stada owiec, pastwiska lub górskie wioski położone na zboczach.

Klienci wybierają także, obrazy na ścianę z pustynią. Idealnie nadają się do pomieszczeń, w których chcemy wprowadzić przytulny klimat. Motywy te przedstawiają piasek, kaktusy, oazy oraz falujące powietrze.

Niektórzy klienci chcą poprzez obrazy krajobrazy ożywiać wnętrza i wprowadzać pewien dynamizm. Z których motywów najlepiej korzystać? Z krajobrazów z rafą koralową oraz wodospadów..

Wśród naszych klientów największą popularnością cieszy się obraz z zachód słońca, który jest utrzymany w kolorystyce czerwono – pomarańczowej. Dlaczego jest taki wyjątkowy? Ponieważ sprawia on, że widząc go myślimy o romantycznych chwilach, czujemy ciepło, relaks i odprężenie.

Jak widać możliwości wyboru jest naprawdę sporo. Jeżeli zdecydujesz się na takie obrazy na ścianę drukowane na płótnie, z pewnością znajdziesz odpowiedni motyw, który będzie idealnie pasował do Twojego pomieszczenia! I będziesz z niego bardzo zadowolony.