Jak dobrać ozdoby do mieszkania?

Dzisiaj najpopularniejsze ozdoby wykonywane są przede wszystkim samodzielnie i są to najczęściej własnoręcznie wykonywane drobiazgi z różnych niepotrzebnych już przedmiotów. Mogą to być kolorowe dywaniki, butelki, w których umieszcza się różne zawartości czy „podrasowane” poduszki. Coraz większą popularnością cieszą się również fotoobrazy.

Obrazy na ścianę – od czego zacząć?

Jeśli chcemy zainwestować w obrazy, to musimy przede wszystkim wygospodarować na nie odpowiednią przestrzeń na którejś ze ścian. Nie powinna być to przestrzeń przystawiona w jakiś sposób na przykład meblami, ponieważ nie będzie on odpowiednio wyeksponowany. Trzeba również pamiętać, aby wybierane przez nas obrazy odpowiadały charakterem miejscu, w jakim je umieszczamy. Dla przykładu dobrze jest w pokojach, gdzie ściany pomalowane są w słoneczne kolory zaakcentować to poprzez dodanie obrazu na przykład pustyni, utrzymanego w pomarańczach i żółciach, zamiast na przykład lodowych krajobrazów, które nie komponują się zbyt dobrze.

Gdzie ich szukać?

Coraz częściej obrazy na płótnie można kupić po prostu w supermarketach, są bowiem wystawiane na stoiskach między galeriami, jednak nie zawsze można znaleźć tam produkty dobrej jakości, a to również jest ważne dla efektywnej ekspozycji. Najlepsze fotoobrazy znajdują się w Internecie, to tutaj można je również najlepiej spersonalizować.

2 Comments

  1. Ja zawsze zamawiam przez Internet – są najlepsze.

  2. Ja jeszcze nie próbowałem przez Internet, ale te z marketu mnie nie przekonują.

Leave a comment