Ciekawe aranżacje wnętrz

Coraz większym zainteresowaniem cieszą się własnoręcznie wykonywane dodatki do mieszkań, czyli na przykład poduszki, które tanim kosztem i chwilą pracy można przemienić w coś magicznego. Niektórzy są w stanie wyczarować całkiem ładne dodatki z niepotrzebnych już czy zupełnie zużytych przedmiotów. Obok tego wyraźnie zarysowuje się tendencja do wielkoformatowych obrazów, jednak o zupełnie innym wydźwięku niż do tej pory.

Obrazy na ścianę

Obrazy dzisiaj nie przypominają w żadnym wypadku płócien starych mistrzów, są bowiem wykonywane prostszymi metodami niż niegdysiejsze techniki, a także są dużo łatwiejsze w utrzymaniu. Fotoobrazy można idealnie dopasować do wnętrza, mogą być więc traktowane niemal jak nowoczesne portrety,

obrazy do sypialni

jednak dają dużo większe możliwości wyboru. Każdy klient może dzisiaj sobie wybrać dokładnie to, co chce mieć powieszone w mieszkaniu; kiedyś mimo wszystko zmuszonym się było do akceptowania wizji malarza.

Jak ozdobić wnętrze obrazami?

Do każdego wnętrza będzie pasował odmienny wystrój i odmienny klimat, dlatego obrazy do sypialni będą zupełnie różniły się od tego, jakie damy obrazy do salonu. Każda z tych przestrzeni jest bowiem wykorzystywana w zupełnie odmienny sposób; sypialnia jest miejscem bardziej intymnym i zdecydowanie inne jest w niej rozlokowanie mebli. Obrazy do salonu muszą być odpowiednio wyeksponowane, aby stanowiły generalnie największą ozdobę pomieszczenia.

2 Comments

  1. Mam właśnie taki jeden duży obraz w salonie i bardzo się wszystkim podoba.

  2. Ja mam za to w sypialni zdjęcia dzieci i jest super.

Leave a comment