A może obrazy trójwymiarowe?

Techniki zdobienia mieszkań zmieniały się na przestrzeni wieków, od najbardziej wyrafinowanych propozycji malarskich przedstawiających dosłownie wszystko, czego pragnął zleceniodawca, ale z indywidualnym charakterystycznym rysem malarza, aż po dzisiejsze obrazy na ścianę, które można idealnie dobrać pod własny gust, przekonanie oraz możliwości przestrzenne w mieszkaniu, które chcemy zdobić. Coraz popularniejsze stają się również obrazy trójwymiarowe, sprawiające wrażenie trójwymiarowych krajobrazów, znajdujących się wprost na wyciągnięcie ręki.

Jak dobrze dobrać obrazy?

Dobrze dopasowany do wnętrza obraz będzie jego prawdziwą i największą ozdobą, trzeba jednak brać pod uwagę ilość miejsca, jakim dysponujemy, a także kolorystykę i styl ścian, ilość, wielkość oraz kolorystykę umieszczonych w pokoju mebli, a także całe założenie i efekt końcowy, jaki chcemy dzięki tego typu dodatkom uzyskać. Odpowiednio zakomponowane wnętrze, dzięki takim elementom jak obrazy na ścianę, są w stanie optycznie dodać nawet kilka metrów przestrzeni.

Jakie obrazy do jakiej przestrzeni

Dzisiejsze firmy dają wiele możliwości personalizacji dekoracji tego typu, ponieważ wielkoformatowym obrazem na płótnie może być nie tylko wybrany przez nas w galerii motyw, ale również wykonane przez nas zdjęcie jakiegoś podobającego się nam widoku czy po prostu nasze zdjęcia – ślubne,z wakacji, ze spotkania z rodzina czy przyjaciółmi, a także same zdjęcia naszych najbliższych.

2 Comments

  1. Ja mam zrobione w tej technologii zdjęcie ze ślubu do sypialni – jest ekstra.

  2. Ja jeszcze nie mam takiego obrazu, ale sama koncepcja bardzo mi się podoba.

Leave a comment