Przy czym lubimy spać

Okazuje się, że najczęściej jako obrazy do sypialni wybieramy neutralne ornamenty, elementy przyrody ożywionej oraz nieożywionej, które są jakby naszym odwołaniem się do przyrody i chęcią powrotu na jej łono chociaż w trakcie snu. Fotoobrazy zapewniają nam wszystkim lepszy i zdrowszy sen, ponieważ czuwają nad naszymi dobrymi snami.

Kolor ma znaczenie

Kolor sypialni najlepiej powinien być w wyciszonych, jasnych barwach. Specjaliści od kolorów odradzają raczej kolor czerwony i czarny, które potrafią dawać efekt odwrotny od zamierzonego, czyli powodują raczej złość. Obrazy na ścianę powinny być przygotowane przede wszystkim pod względem koloru oraz przedstawionej na ścianie faktury. Dla najodważniejszych przewidziane są obrazy 3d.

Obrazy do sypialni

Te musimy wybierać przede wszystkim zgodnie z naszym gustem i upodobaniem, mając jednak na uwadze powyższe stwierdzenia. Tego rodzaju obrazy są w stanie pięknie i oryginalnie udekorować nasze mieszkania nawet naszymi własnymi zdjęciami, co polepsza często więzi rodzinne i nadaje wnętrzu bardzo charakterystycznego, rodzinnego podejścia do tematu. Wiele przyjemności sprawia dzieciom oglądanie ich własnych zdjęć w pokoju sypialnym ich rodziców. To jakby oddanie hołdu i okazanie miłości do nich w jednym elemencie. Jest to rzecz, która z całą pewnością jest doceniana przez nie po latach.

2 Comments

  1. Pamiętam takie ramki ze zdjęciami w pokoju rodziców, zawsze je bardzo lubiłam.

  2. Później ja kultywowałem taka tradycję moich rodziców, bardzo się sprawdza.

Leave a comment