Obrazy w naszym mieszkaniu

Każda z nas marzy o pięknym wnętrzu, które dzięki skromnym i eleganckim dodatkom nabierze rysów indywidualności, że będzie miejscem, do którego z przyjemnością będzie się wracało po ciężkim dniu wypełnionym pracą. Obrazy na ścianę muszą być doskonale zakomponowane z całością aranżacji, aby wnętrze rzeczywiście nabrało odpowiedniego wydźwięku; to ważne, ponieważ to właśnie po to są nam potrzebne fotoobrazy.

Szukamy czegoś dla siebie

Ciężko jest znaleźć dzisiaj coś, co by nas zachwyciło, powaliło na kolana, całkowicie zmiotło z nóg. Większość obrazów, które oglądamy na wystawach są powielane, więc szansa na znalezienie czegoś oryginalnego jest coraz mniejsza. Jest jednak jedno doskonałe rozwiązanie, a mianowicie zdjęcia na płótnie, które umożliwiają dopasowanie treści do tego, co chcemy dekoracją swojego mieszkania przedstawić światu. Obrazy na płótnie sprawdzają się nie tylko jako skromna dekoracja czy detal, ale dzisiaj są stosowane jako główny element aranżacji całego wnętrza.

Obrazy do salonu

Każde pomieszczenie zazwyczaj wykonane jest w zupełnie odmiennym stylu od innych pomieszczeń; jest to też najczęściej najbardziej reprezentatywne miejsce w domu, dlatego dodatki do niego powinny być dobrane jak najstaranniej. Dodatki takie jak obrazy na ścianę powinny dobrze komponować się z kolorem ścian oraz z meblami, a także dywanem czy nawet poduszkami.

2 komentarze

  1. Uwielbiam tego typu rozwiązania na ścianach, są niesamowite!

  2. Mnie się takie obrazy kojarzą od razu z wielkimi barami.

Zostaw komentarz