Nietypowy element dekoracyjny to…

obrazy

Lubisz oryginalne i nietypowe dodatki? Zastanawiasz się co zrobić, aby Twoje wnętrze nabrało wyjątkowego charakteru? Proponujemy prawdziwy hit sprzedaży! To obrazy na ścianę drukowane na płótnie. Motyw można wybrać albo z naszego banku plików lub z plików klienta. Obrazy idealnie pasują do salonu, kuchni, łazienki, biura, sypialni i innych pomieszczeń.
W naszej ofercie największą popularnością cieszą się obrazy krajobrazy Dzieje się tak dlatego, że motywy te budzą bardzo pozytywne skojarzenia. Nie od dziś wiadomo, że przyroda kojarzy się ze spokojem, relaksem i odpoczynkiem. Co konkretnie przedstawiają obrazy?

Obrazy na ścianę przedstawiają morza oraz plaże. Można wybrać piaszczyste plaże, wyjątkowe laguny, ogromne palmy oraz obraz zachód słońca na plaży. Są jeszcze morza, zarówno nasze bałtyckie jak i inne ciepłe akweny z całego świata.

Obrazy krajobrazy drukowane na płótnie mogą przedstawiać kochane przez wszystkich góry. A konkretnie ośnieżone szczyty lub górskie jeziora. Do dyspozycji klientów są również widoki na zielone łąki, stada owiec, pastwiska lub górskie wioski położone na zboczach.

Klienci wybierają także, obrazy na ścianę z pustynią. Idealnie nadają się do pomieszczeń, w których chcemy wprowadzić przytulny klimat. Motywy te przedstawiają piasek, kaktusy, oazy oraz falujące powietrze.

Niektórzy klienci chcą poprzez obrazy krajobrazy ożywiać wnętrza i wprowadzać pewien dynamizm. Z których motywów najlepiej korzystać? Z krajobrazów z rafą koralową oraz wodospadów..

Wśród naszych klientów największą popularnością cieszy się obraz z zachód słońca, który jest utrzymany w kolorystyce czerwono – pomarańczowej. Dlaczego jest taki wyjątkowy? Ponieważ sprawia on, że widząc go myślimy o romantycznych chwilach, czujemy ciepło, relaks i odprężenie.

Jak widać możliwości wyboru jest naprawdę sporo. Jeżeli zdecydujesz się na takie obrazy na ścianę drukowane na płótnie, z pewnością znajdziesz odpowiedni motyw, który będzie idealnie pasował do Twojego pomieszczenia! I będziesz z niego bardzo zadowolony.