Dodatki do wnętrz

Lubimy mieć dzisiaj piękne wnętrza naszych pokoi gościnnych, salonów czy pokoi sypialnych, a nawet łazienek. Coraz częściej najlepszymi ozdobami okazują się obrazy na płótnie, ponieważ umożliwiają one dopasowanie wnętrza do własnych potrzeb oraz upodobań. Fotoobrazy są świetnym uzupełnieniem ciekawych odcieni farb zastosowanych na ścianach, a także tapet w różne desenie.

Jak dobierać obrazy?

Obrazy na ścianę powinny być odpowiednio zakomponowane z całością założenia. Nie zawsze na przykład ogromny kontrast jest dobrym rozwiązaniem, czasem okazuje się kiczem, który szybko trzeba zniwelować jakimś innym rozwiązaniem. Podobnie rzecz ma się w kwestii tego, jakie obrazy do sypialni pasują najbardziej – otóż przede wszystkim takie, które niosą ukojenie oczom i zmysłom.

Co wybrać?

W dzisiejszej ofercie sklepów można znaleźć całe mnóstwo różnych ciekawych i modnych aranżacji oraz rozwiązań. Jednym z najciekawszych są dzisiaj obrazy 3d, dzięki którym wnętrze można odmienić o dosłownie sto osiemdziesiąt stopni. Znane nam dotąd doskonale wnętrze może stać się nagle zupełnie innym, egzotycznym miejscem, do którego na przykład zawsze chcieliście się udać, ale nigdy nie starczało na to czasu, motywacji albo pieniędzy. Tego typu dekoracje są dzisiaj najchętniej wybieranymi dodatkami do mieszkań i moda na nie coraz bardziej się rozpowszechnia.

2 komentarze

  1. Uwielbiam takie wielkie zdjęcia na ścianach!

  2. Ja nie byłam przekonana aż do ostatnich świąt, kiedy dostałam taki obraz na prezent. Jest świetny!

Zostaw komentarz